nike cortez baratas polos fred perry parajumpers outlet espana nike air max 90 blancas abercrombie madrid michael kors espana new balance blancas mujer bolsos louis vuitton hollister madrid ugg baratas louis vuitton barcelona timberland madrid cinturones hermes woolrich espana nike air max 2016 baratas cinturon hermes ugg outlet polos lacoste baratos moncler espana polo ralph lauren outlet

Üretim Bilgisi

 1. Resital Üretim ve yönetim sistemi programı ile planlama,üretim, satış, ürün izlenebilirliği ile birlikte birçok işlem bilgisayarlar aracılığıyla denetlenebilmektedir.

  a) Kauçuk Hamur Hazırlama ve Karışım:
    
  Kauçuk hamuru hazırlanması, kauçuk sektöründe en önemli yere sahiptir.Teknolojik bilgi birikimi ve tecrübelerimiz sonucunda oluşan karışımların hepsi laboratuarımızın titiz denetiminden geçer ve üretime verilir.

  b) Ekstrüzyon ve Taslak kesim:
    
  Karışım sonrası oluşan hamurlar ekstruderlerde uygun şekillendirmeyle birlikte kalıp için en uygun şekillerde kesilerek vulkanizasyona verilir.

  c) Vulkanizasyon :
    
  Fabrikamızda otomatik preslerde transfer ve kompresyon presleme sistemleri uygulanmaktadır. Kauçuk parça üretiminde ki önemli bir etkisi olan vulkanizasyon şartları (zaman, sıcaklık, basınç) parametreleri en uygun seviyelerde ayarlanır ve operatör ve Kalite kontrol elemanlarımız tarafından devamlı kontrol altında tutulurlar.