Tarihçe

  1. AKMAN KAUÇUK, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde ki tesislerinde kauçuk mamül üretimi alanında 1977'den beri başarıyla faaliyet göstermektedir. Beyaz eşya, otomotiv, makine, inşaat, hırdavat ve madencilik gibi ana sektörlerin yanı sıra aydınlatma, plastik boru ve makineleri, plakalı ısı değiştiriciler (eşanjör), aşındırıcılar (zımpara), ısıtıcılar (rezizstans) gibi alt sektörlerede hizmet vermektedir. Talep ettiğiniz tüm kauçuk ürünler, mühendislerimiz tarafından itinayla incelendikten sonra uygun reçeteler hazırlanır ve dünya kalite standartları doğrultusunda baskıyla şekillendirilir. Uzun yıllara dayanan üretim tecrübemiz sayesinde, her geçen gün daha seri ve maliyeti düşürücü farklı yöntemler geliştirerek üretim kapasitemizi maksimum düzeye çıkaran uygulamalarla çalışmaktayız.

    Ayrıca geniş makina parkurumuz ve dinamik çalışma ekibimiz ile kauçuktan olan her ürünün üretimini, sizler için daha uygun fiyatlarla en kısa sürede ve standartlara uygun ham madde kullanarak gerçekleştirebilmekteyiz..

    Akman kauçuk, lastik ve kauçuk sektöründe elde ettiği itibarını; kaliteli ve güvenilir ürün üretimi ile zamanında ürün teslimatı yaparak muhafaza etmeyi başarmıştır.